vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorPoruka
guest




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-25

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 11:42 pm

zato aBd kad bude sljedece utakmica a to je subota ili nedelja protiv travnika hajmo ljudi svi na neku drugu tribinu zapad ili istok ili ako je potrebno da nikako ne dodjete na utakmicu ali da ostanemo u tom bojkotu svi zajedno, zbog hordi zbog sarajeva....svi zajedno... afro
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 1:56 am

ovo je sansa da pokazete koliko zelite dobro hordama
svi do jednog
svaki ne odlazak na sjever je bitan
nemoj te mi onoga odo ja tamo ostali nece i tako
i odo pa cu sjest u cosak
nemoj te nidje ostani te kuci
idite na istok zapad bilo dje
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 3:54 am

Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 1:16 pm

Admin (citat):
http://www.makecountdowns.com/show.php?id=123022
pratite li vrijeme

nemas sta pratit vrijeme jer ta grupa vise ne postoji...
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:22 pm

mubarle (citat):
Admin (citat):
http://www.makecountdowns.com/show.php?id=123022
pratite li vrijeme

nemas sta pratit vrijeme jer ta grupa vise ne postoji...

Cuo sam ako ne nabave trans do sljedece srijde da se gase
Na vrh Go down
muamer




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-20

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:46 pm

Zna li iko kako su horde zla saznali za onaj transparent manijaka na derbyu "gdje su horde sto su nekad bile"
a znam potom je uslijedio odgovor "gdje god bili ali uvjek isped manijaka" Wink
Na vrh Go down
hamo
Gost




mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 5:16 pm

ono nije "transparent" vec parola, a kako se saznalo, boli te kurac...
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 5:42 pm

a ovako za onu parolu je saznao momak sa imeno schweppes i onda otisao kod jarana i prosirio tu parolu i onda se coca-cola,fanta,cappy i tako to sastali i uradili parolu koja se digla na zapadu


kakvo je bolan to glupo pitanje "koje skontao",dobro ti rece momak,boli te kurac koje skontao,dignuta parola provalili smo ih i zdrao
Na vrh Go down
muamer




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-20

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 8:45 pm

pa dobro ali sta imate psovat affraid
Na vrh Go down
hamo
Gost




mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:09 pm

dobro, izvini za ovo "boli te kurac", ali moras shvatiti da si postavio glupo pitanje...

pozdrav...
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:35 pm

Colle (citat):
mubarle (citat):
Admin (citat):
http://www.makecountdowns.com/show.php?id=123022
pratite li vrijeme

nemas sta pratit vrijeme jer ta grupa vise ne postoji...

Cuo sam ako ne nabave trans do sljedece srijde da se gase

vec su ugaseni jer kako sam cuo da su na zadnjoj utakmici skinuli salove i to je bilo to...
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:38 pm

mubarle (citat):
Colle (citat):
mubarle (citat):
Admin (citat):
http://www.makecountdowns.com/show.php?id=123022
pratite li vrijeme

nemas sta pratit vrijeme jer ta grupa vise ne postoji...

Cuo sam ako ne nabave trans do sljedece srijde da se gase

vec su ugaseni jer kako sam cuo da su na zadnjoj utakmici skinuli salove i to je bilo to...

hahaha
idemo po sljedeci njihov trans Very Happy
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:43 pm

ha ya Cool Smile
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:44 pm

De mi malo objasnite ko se gasi , jeli manijaci zbog onog oduzetog transa i zasto ? confused
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:46 pm

Ale (citat):
De mi malo objasnite ko se gasi , jeli manijaci zbog onog oduzetog transa i zasto ? confused

pa gasi se grupa CCB tj. grupa kojoj je oduzet trans. ali momci ce sigurno samo promjeniti ime grupe i nastaviti sa aktvnostima Evil or Very Mad
Na vrh Go down
guest




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-25

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 12:45 am

pozdrav svima na forumu i tema je super pozivam vas sve navijace sarajeva koji trenutno idu na sjever da se pridruze bojkotu nebitno na kojoj tribini istok zapad ali samo ne sjever, vec dogo se zna ko upravlja i sta radi sa sjeveromm sjever propada zar ne primjecujete pogledajte slike iz 2004/2005 godine kolko je ljudi bilo u kopu na sjeveru i kolko ce biti u subotu, iz nama dobroo poznati razloga. ko je jos na Tom sjeveru samo mladza naivna raja koja padaju na na obecanja "vodza"..sto tih "vodza" nema na obicnim liga utakmicama i ne budu tu dok je ova situacija zasto ? upitajte se malo. zato sto je i njih stid ali oni vazda dodzu na sjever kad je neka velika utakmica ili kad je derby.. kada je "vise" ljudi u kopu samo radi te price da se zna da su oni vodili navijanje na toj utakmici.....



BRUKA !!

zato svi cemo zajedno izdrzat na ovom bojkotu i abd u subotu, ISTOK ZAPAD,,,, POZZ Exclamation Exclamation afro
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 12:55 am

guest majstore svaka cast Very Happy
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:01 am

hordas91 (citat):
guest majstore svaka cast Very Happy

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO Smile
HZ-ISTOK
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 2:38 am

e ba
fakat dosta glupih pitanja ko kako i zasto
vidi te
ovo definitivno niti je mjesto niti ce ikad biti mjesto na kojem ce se saznavati te stvari
to za parolu zna najvise 5 ljudi to ko je provalio
a manje od 10 ih je znalo prije nego se digla

to se zove organizacija tribine
to je ono
KO TREBA DA ZNA ZNA
i ono pitanje kako smo znali dje su
ORGANIZACIJA
nema potrebe da u grupi od 200 ljudi svi sve znaju
zna 5 ljudi iz samog jezgra i od nas ostalih se ocekuje smo da ih slijedimo i slusamo

zato opet ponavljam organizacija
a shvati te i nedo vam bog da pocnete lupati ili iznositi bilo kakve stvari vezano za hz
bilo sta sto znate
NEMA HVALJENJA RAJI
tipa
JOJ STA SMO IM SPREMILI
JOJ CEKAMO IH NA TOM I TOM MJESTU
BABE MI STA MU JE DJEMILJI DRAGULJI URADIO
DJECE MI KAD IH UHVATIMO

to zaboravite
dokaz koliki ste navijac nek vam budu trofeji a ne prica
kad imate trofej prica se sama isprica

zato
ko sta i kako
i
mi ovo mi ono

ZABORAVITE

nemojte da se trudite da saznajete i da ispitujete raju oko sebe neke stvari koje trebate znat znat ce te bez da ispitujete

cheers cheers
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 11:11 am

Ma vidite da je lik kospa, pa pokusava nebili saznao ko je provalio parolu.

MORA DA BOLI; JEBOTE, MORA DA BOLI!
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 8:45 pm

Husref Musemić, šef stručnog štaba FK Sarajevo, i pored slabih rezultata u posljednje vrijeme dobio je podršku Upravnog odbora kluba. U izjavi za današnje Oslobođenje Musemić je kazao kako je današnja situacija slična onoj iz sezone 2002/03:

“Tada smo zabilježili dvije gostujuće pobjede nad Veležom i Zrinjskim i okrenuli stanje u svoju korist. Uvijek postoji izlaz. Svako će pokušati popraviti stvari u svom domenu rada i pružiti doprinos kako bismo osvojili jedno od prva dva mjesta”, kazao je strateg bordo-tima. Cool
Na vrh Go down
muamer




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-20

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 11:58 pm

ma da je kod nas regularno sa sudijama sarajevo bi bilo danas 1 na tabeli al stas kad nas svi mrze jer smo najaci u BIH i jedino mi mozemo predstavljat BIH u evropskim takmicenjima ovi ostali nemogu proc 1 pretkolko U INAT SVIMA
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 1:12 am

sto nas ne unisti samo nas ojaca
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
profesor
Gost




mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 8:43 pm

samo jedan prijedlog za ovu ekipu sto je do skora furala sjever, da ne bi bilo lose da pocnete ici s momcima na zapad da osjetite malo atmosferu i kako stvari furaju. edukacija je kljuc svega. zapad ima svoja pravila koja ce jednog dana aBd da budu pravila citavog Sjevera i ko ne bude po njima igrao nece ni igrati. tu edukaciju i period tranzicije treba poceti vec sada.

pozz
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 2:57 am

to obavezno
profa dobro si napomenuo
dok se ne ustelite GLEDAJ TE I UCITE
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 11 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 11/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: