vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorPoruka
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 10:55 pm

ovo se mora mjenjati
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
vratite nam sjever




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:03 pm

Do daljnjeg bojkot pa da vidimo na cemu smo dosta je brukanja naseg kluba i imena HZ!
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:05 pm

naglasavam
ovo je alternativa
sada sarajte na www.hordezla87.ba
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: vratite nam sjever   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:06 pm

pod hitno do veleza nesto treba sredit u vezi sjevera.
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:14 pm

Svi u bojkot za bolje sutra
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:15 pm

djeste.

ma jebemu mater. izvni za psovku. meni je ovo zao ba. Kad vidim slikaaaaa iz starih dana kako smo bili najjaci a sad truba. i svasta. place mi se Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: sjever   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:16 pm

isto i ja al ebiga tad nije bilo ovako ko danas.
Na vrh Go down
Eldin_Sa




Broj komentara : 12
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:16 pm

vratite nam sjever i momke sa zapada
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:19 pm

jebemu sunc opet sorry. DOk sam ja govorio po fksinfo da bojkot svi u BOJKOT a raja sVI PROTIV mene.. Materemi dode mi samo da sjednem i da se isplacem ko malo dijete.
Na vrh Go down
ajnebitno




Broj komentara : 1
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:21 pm

ne bitno ko sam, nit je bitno koji mi je nick na forumima drugim.
recimo da sam dobro upucen u mnoge stvari. kad se ekipa sa zapada ponovo oformila( do tad su grupe bile rastrkane po cijelom kosevu) mnogi su srali.
danas ste uvdijeli ko smo bili i sta smo.
mi smo ta ekipa koja ima najvise muda u BiH; mi smo ekipa koja se svima suprostavljala.
nas na ovom derbiju nije bilo. Niti ce nas biti. nase mjesto je i dalje zapad, samo sto vise ne navijamo nego nijemo posmatramo utakmicu. Cekamo bolje dane jer smo ubijedjeni da ce doci. kad, niko ne zna. Ali sve nas drzi jedan moto sa prvog gostovanja HZ(da napomenem nije bio niko od tzv vodja) u BL prosle godine: MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
cekacemo svoje.
ali i docekati.
do neke druge prilike dovidjenja i prijatno.
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:30 pm

nije im dugo trebalo da obrisu teme i postove Evil or Very Mad
danas sam nakon dugo vremena morao priznati da su strufovi bili bolji, mislio sam da to nikada necu dozivjeti...
a mislim da treba bojkotovati i klub ne samo sjever...znam da ce me sada mnogi napasti,ali mislim da je to jedino rijesenje jer sam ja licno nezadovoljan i slabom igrom...sta ako i vrate hordama sjever i ako budemo najbolji navijaci u regionu...djaba kada cemo nase navijanje pokazivti samo 2-3 puta u evropi...ipak zasluzili smo vise
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: sranje   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:30 pm

eno raja zakljucali su temu Horde zla na http://www.hordezla87.ba/forum/index.php
zalosno
Na vrh Go down
Eldin_Sa




Broj komentara : 12
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:31 pm

evo zakljucali temu na hordezla87.ba
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:33 pm

nekontam stvarno kazes stvari koje su tacne oni te banuju.........................a samo zelis dobro
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:35 pm

raja nemojte da ovaj `bojkot` bude zajebancija...da se prica da treba bojkotovati a da prvom prilikom svi na sjever
Na vrh Go down
AKI_HZ




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:36 pm

sta ces kad oni nece bolje
Na vrh Go down
bolestan




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:37 pm

e samo me zanima koliko vas je do sad islo na sjever da znamo koliko ce raje biti na sjeveru kad vi odete
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:38 pm

bolestan (citat):
e samo me zanima koliko vas je do sad islo na sjever da znamo koliko ce raje biti na sjeveru kad vi odete
da ti pravo kazem ni 100 Mad
Na vrh Go down
bolestan




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:41 pm

ja se nadam da cete mi reci 20, pa i to bi bilo puno, a ne sto, jer na sjeveru ni ne bude sto ljudi, znam zato sto brojim sa istoka Very Happy
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:43 pm

bolestan (citat):
ja se nadam da cete mi reci 20, pa i to bi bilo puno, a ne sto, jer na sjeveru ni ne bude sto ljudi, znam zato sto brojim sa istoka Very Happy

neka im 20 ljudi nemojmo im sve uzeti Very Happy
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:43 pm

bolestan (citat):
ja se nadam da cete mi reci 20, pa i to bi bilo puno, a ne sto, jer na sjeveru ni ne bude sto ljudi, znam zato sto brojim sa istoka Very Happy
zajebo se u racunici Very Happy ne bude nas ni toliko
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:46 pm

evo mene banovali,,ili izbacili sa foruma hz87 hahahaha
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: sjever   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:53 pm

ma pusti kretene nek samo banuju. ocito ne zele dobro za HZ zato mi trebamo nesto uraditi Cool
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:57 pm

mubarle (citat):
bolestan (citat):
ja se nadam da cete mi reci 20, pa i to bi bilo puno, a ne sto, jer na sjeveru ni ne bude sto ljudi, znam zato sto brojim sa istoka Very Happy

neka im 20 ljudi nemojmo im sve uzeti Very Happy
ma bilo nas je zandjih par kola oko 30 na sjeveru,ako ovoliko raje ode sa sjevera onda nece ostati ni 10. Eto,napokon nas je vecina skontala sto zapad bojkotuje,a svi su govorili,radi furke ovo ono,babini sinovi,qrac pred derbi 4ica ih sa zapada stalo pred 50ak manijaka,manijaci ih samo flasama gadali i kamenjem nisu im smjeli na sake prici,i to ekipa manijaka(i tica bio),ne šabani.
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:59 pm

E vako ako sad hocemo nesto neki bojkot a hocemo trebali bi se nekako obratiti momcima sa zapada i svi zajedno protiv njih

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 1/16Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: