vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 2:33 am

pasivan jeste zato sto se nista ne desava
stvari koje niste znali su iznesene

stvari koje koce pomirenje su iznesene

vise niko nista ne radi

sad se samo prepricavaju stare stvari
sad se od tekme do tekme nesto desava tako da...
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 7:08 pm

hocel biti pomirenja? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 10:45 pm

ko ce se mirit nema se ko na sjeveru nema niko
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:22 pm

admin (citat):
ko ce se mirit nema se ko na sjeveru nema niko
upravo tako. sad je samo do raje sa zapada
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 10:22 pm

i ja proletim oko ovog foruma.ali moram priznati da nisam tako često. ima mozda dva dana od kada nisam bio na njemu. Ali ovako kada su blizu tekme onda vidim šta se piše. pozz

SRETNO U ŽEPČU !
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 2:14 am

hordas91 (citat):
admin (citat):
ko ce se mirit nema se ko na sjeveru nema niko
upravo tako. sad je samo do raje sa zapada

SINE KAD CES SHVATITI DA NA SJEVERU NEMA NIKOGA I SUTRA KAD BI SE MI VRATILI.
I KAD BI NA 2 UTAKMICE BILO PO 500 LJUDI SAMO NA SJEVERU DA BI NA TRECOJ DOSLI ONI ISTI ZBOG KOJIH SAD NEMOZEME
nije sve u svetoj tribini ima nesto i van nje
i sta treba sutra mi organizovani na kosevu drama
kad krenemo na gostovanje
oni pokupe pare ko do sada i sta onda mi se snalazimo po kombijima
il da ko sto i jesu zvali
da zovu muriju i kazu eto TERORISTA
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 4:18 am

EH FACE DA VIDIM KOLIKO VAS JE U FAZONU U NEDELJU JE ZEPCE
U 10 I 30 VOZ
PA IDEMO
A AKO BOG DA DA SRETNEMO smecare U VISOKOM DOK BUDU STIZALI U VELEGRAD MANJEM GRADSKOM RIVALU DA VAS VIDIM
HAJMO MALO TASTATURE ODLOZITI I DLANOVE ZAGRIJATI NA TEKMI
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:26 am

u zepcu odlicno
agentura srala jebi ga
i ako je odluceno da ce samo biti udarni trans HORDE ZLA
momci iz maglajea su donjeli trans i postavili na sta su momci sa zapada reagovali i odma poceli da ukone l kulturno
znaci bez neke pompe samo su maglajlije zamoljene da maknu
a onda se u pricu uplice i pape
smecar obicni
koji maglajlijama ne dozvoljava da skinu trans to u inat zapadu
ali maglajlijama svaka cast skinuli su bez pitanja
ostalo je proslo kako treba sega sala zajebancija 90 minuta pjevanja
malo dimnih bez incidenata
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:00 pm

pa zar je uopšte bilo agenata sa vama ?. Još jedno pitanje: Šta će biti na derbiju ? Dali će opet biti odvjeno ili ?
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:24 pm

Ale (citat):
pa zar je uopšte bilo agenata sa vama ?. Još jedno pitanje: Šta će biti na derbiju ? Dali će opet biti odvjeno ili ?
stara ekipaje dosla posebno autima a vozom je doslo par mladjih likova iz one zamozne mlade ekipe oni nisu najvijali niko sem djineta
a za derbi pa sve isto ako se nesto n e promjeni
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:41 pm

admin (citat):
Ale (citat):
pa zar je uopšte bilo agenata sa vama ?. Još jedno pitanje: Šta će biti na derbiju ? Dali će opet biti odvjeno ili ?
stara ekipaje dosla posebno autima a vozom je doslo par mladjih likova iz one zamozne mlade ekipe oni nisu najvijali niko sem djineta
a za derbi pa sve isto ako se nesto n e promjeni

ok, Đine je koliko znam jedan od najboljih i poštenijih od stare raje...
P.S. kad bi mogao neko staviti bar jednu sliku , pošto evo sve sam pretrazio ali nigdje ništa, hvala
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:54 pm

slike nemam posto znate da nije dozvoljeno slikati tako da nemam ja nista ako nedje nesto izadje javi te
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 4:36 pm

Na vrh Go down
12




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-18

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 5:50 pm

admin (citat):
u zepcu odlicno
agentura srala jebi ga
i ako je odluceno da ce samo biti udarni trans HORDE ZLA
momci iz maglajea su donjeli trans i postavili na sta su momci sa zapada reagovali i odma poceli da ukone l kulturno
znaci bez neke pompe samo su maglajlije zamoljene da maknu
a onda se u pricu uplice i pape
smecar obicni
koji maglajlijama ne dozvoljava da skinu trans to u inat zapadu
ali maglajlijama svaka cast skinuli su bez pitanja
ostalo je proslo kako treba sega sala zajebancija 90 minuta pjevanja
malo dimnih bez incidenata

To je to. Sto se tice odnosa agenti-zapad, bila je ta situacija prije pocetka tekme koja se dobro rijesila zahvaljuci tome sto je vecina raje sa zapada ostale hladne glave u tom momentu. I momcima iz Maglaja svaka cast, momci su odma poslije toga sami skinuli trans. Ipak se jos jednom vidjelo kakva je garnitura to na sjeveru. Ostalo: navijanje odlicno svih 90 min, vecim dijelom utakmice euforicno navijanje i ludilo. U prvim minutama odlicna dimnjada popracena sa nekoliko baklji. Ono sto mi je ostalo u sjecanju je situacija poslije tekme kada je prisao Braco i rekao: "Skoro 50 god pratim Sarajevo al ovo je najbolja podrska koju je Sarajevo ikad imalo." Svaki komentar poslije toga je suvisan.
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 3:50 pm

Evo šta pisu na forumu BBB O trenutnom stanju Hordi itd. Komentar jednog člana:

registrirao sam se samo zbog ovog posta. strasno me nerviraju neke situacije koje se ne ponavljaju samo na ovoj temi. ne razumijem kako vas, koji uopce ne poznajete tu "scenu", nije stid komentirati nesto kao jasno je da su horde slabije, ccb (!?) vidjeniji trans na tribini, i slicno. kak se toga nisam sjetio
dakle, odakle da krenem. licno sam bio u sarajevu na par derbija, na grbavici i kosevu po jednom. (i trenutno sam u sarajevu ali nisam stigao otici na jucerasnji.)

manijaci....jedino ih brojnost u odnosu na horde pomalo spasava da ne budu opca smijarija. 20-30 bar salova na 3000 ljudi, lazni burberry ili fp. pjesme kopije nas , grobara ili delija. koliko sam cuo ide jos gore...kopiraju gradske komsije ali hz pjesme cuo nisam tako da ne mogu kazati. istina tu je dosta starije ekipe, imaju trans veterani u cosku gdje isti i sjede (na drugoj strani nisu mogli naci ovakvo rjesenje?) ali ipak ljude treba tjerati da navijaju. koliko sam shvatio svojedobno su cestp pravili zgodne koreografije ali policija ih sada sprijecava u tome... vjerovatno traze da se rasire na sta ovi ne pristaju (u to nisam ulazio)...uglavnom, mnogo puta losije od bilo koje nase utakmice.

horde zla...kako sam cuo iz prica na tribini kod pitara je neka velika zavada. starija ekipa ne zeli da ode, potkradaju i slicno. mladja ekipa tome nije mogla stati u kraj te su jednom napustili tribinu prije 3-4 (!?) godine i nikada se nisu vratili. utakmice gledaju sa zapadne tribine a jedno vrijeme su i navijali. pristvovao sam derbiju na kosevu kad su navijali, to je iskreno izgledalo sjajno. nevjerovatno da je tih malo ljudi moglo necu reci nadglasati ali vise puta usutkati cijeli stadion. vise puta su bili blizu rjesenja problema ali uvijek neko uprska?trenutno to izgleda mizerno, kako cujem po gradu skupe se samo od derbija do derbija da akcijaju. (oni su sredili armadu na nasoj repki u sarajevu ako se ne varam)..perspektivna grupa kojoj fali dogovor sa starijima.

toliko. uglavnom moglo bi se ovo za koju

http://www.badblueboys.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1079&pg=15
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:18 pm

thx thx
istina
puka istina
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:42 am

https://www.youtube.com/watch?v=ihbbiM5SKcM
evo jos jednom klip iz zepca da se vidi kako momci sa zapada organizuju
i sta se desava
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 12:15 pm

admin (citat):
https://www.youtube.com/watch?v=ihbbiM5SKcM
evo jos jednom klip iz zepca da se vidi kako momci sa zapada organizuju
i sta se desava

Ja sam ovaj video jedno 8 puta najmanje pregledao... Very Happy
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 3:00 pm

Šta kaže Musemić:

.......Oduševljeni navijačima

Musemić nam je prenio oduševljenje velikom podrškom koju je Sarajevo imalo u Žepču, te se zahvalio navijačima koji su putovali na nedjeljno gostovanje.

- Nisam vjerovao da će toliko navijača doći u Žepče, ne sjećam se kada smo imali ovako kvalitetnu podršku na gostovanju. Navijali su izvanredno, nisu prestajali ni kada je bilo 0:0 i 1:1. Zahvaljujem im se u ime igrača i stručnog štaba - kaže Musemić.

Avaz
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 8:26 pm

Još kad bi se navijalo na zapadu na derbiju bilo bi extra jer ce garant ovo u zepcu privuci raje. a u zepcu je bilo drama respect do groba samo da se hoce one stare prdonje maknut i krenimo putem stare slave
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 8:53 pm

Colle (citat):
Još kad bi se navijalo na zapadu na derbiju bilo bi extra jer ce garant ovo u zepcu privuci raje. a u zepcu je bilo drama respect do groba samo da se hoce one stare prdonje maknut i krenimo putem stare slave
Znaš šta ja pomisljam. Reko mogli bi sigurno sada ovi sa zapada otići na sjever bez obzira sto su ovi agenti na njemu. Jer ipak sada ovi kako ih nazivamo zapadnjacima imaju vise raje, i šta im mogu ovi agenti puno su jači zapadnjaci , moje mišljenje je to..
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:42 am

ako mislis fizicki jest na tribini
jesmo jaci
ali oni imaju lobi sta se samo pisalo po novinamapo portalima
nije to tek tako lagano
protiv Marsakloka eto sta je lobi uradi
da murija udara navijace zasto zbog cega
sa jedne murija sa druge stara garda
nije to tek tako
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 3:14 pm

admin (citat):
ako mislis fizicki jest na tribini
jesmo jaci
ali oni imaju lobi sta se samo pisalo po novinamapo portalima
nije to tek tako lagano
protiv Marsakloka eto sta je lobi uradi
da murija udara navijace zasto zbog cega
sa jedne murija sa druge stara garda
nije to tek tako

A neznam majke mi zbog čega su ikako na toj tribini kad im niko nedaje pare (ili možda daje), šta će vise kad su ih se svi odrekli.
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 12:06 am

ba da nemaju para nebi nikad ni bili gore
ubijaju pare od udruzenja kradu od navijaca
i lagano piju kafice ovo ono
ba sto su se odvojili momci
zato sto nemogu trpit da im neko krade
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 11:10 pm

Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 14 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 14/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: