vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorPoruka
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 2:41 am

mubarle (citat):
Hare (citat):
Danas je bilo "solidno" raje na sjeveru, što znači da i nismo dobro uradili svoj posao. Onu raju koja je danas bila na sjeveru, treba ubjediti da ne idu protiv Želje pa i dalje.

Ja odavno idem na istok pa sam tako i danas išao.

Ali nešto mi je zapalo za oko a to je da sam vidio u svojoj neposrednoj blizini na istoku Admina i moderatora 1987 sa Foruma HZ87 na kojem smo banovani. Stvarno žalosno....

ama i 20 000 onakvih navijaca bi izgledalo presmijesno...a protiv zelje samo moze biti vise raje na sjeveru,jer derbijasi su ti uvijek na sjeveru...samo mi krivo sto su momci sa zapada morali poduzeti ovaj korak...kosevo je nekako tuzno bez njih,danas od citave utakmice "debeli" na istoku je bio najinteresantniji Razz
Onu raju koja je danas bila na sjeveru, treba ubjediti da ne idu protiv Želje pa i dalje.

Debeli zakon Cool

hzgradiska (citat):
meni ne radi hz87 stranica... radil ikome mozda?

Ne radi...Joj ne znam šta da radim Razz Razz Razz
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 12:07 pm

HEJ. POSALJITE GENERALNOM DIRIKETORU NTV HAYATA ELVIRU DA BUDE PRIJENOS PROTIV SELJE SAD. RAJA VANI BIH DA MOZE GLEDATI UTAKMICU., HVALA
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 2:51 pm

Meni radi stranica, a i forum samo sto sam banovan...
Na vrh Go down
che.guevara




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 11:12 pm

jucer sjedeci na zapadu s 2 jarana ustanovili smo da su oni s sjevera JEBACHI .... pojebashe pola drzave....svaka druga jebu nesto...cccc ... probili su dno
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:01 am

eo ja po 1km da ce cijeli derbi pjevat jebemo vam mater u picku Very Happy
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:11 am

naravno da ce to pjevat. nista drugo i ne znaju Very Happy Very Happy samo da pitam u koliko je sati derbi.????
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:23 am

a ev najvjerovatnije je u 3 jebem im mater glupu........... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:30 am

kaze reflektore prave pa ce zato u 3 biti
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:42 am

jao gluposti boze sacuvaj. pa nismo mi sugavica da nemamo reflektore Laughing Very Happy
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:54 am

mjenjaju sijalice valjda
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 1:49 am

aaaaa jebem im sve glupo
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 2:31 am

nego kome se treba naguzit da bi mi odobrili registraciju na horde-zla.com???
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:41 am

mubarle (citat):
nego kome se treba naguzit da bi mi odobrili registraciju na horde-zla.com???



trebas se pola zapada naguziti:D ,nemas fajde ba od registracije,budi sa njima,budi aktivnij i skontat cete,forum kao forum nema dogovora i tih sranja,raja se zajebava samo
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 1:23 pm

ljudi
netrebate se nikome naguziti sta vam je samo vam tamo nema nis zanimljivo
raja se zajebavaju komentarisu sarajeevo i sve sem navijacke situacije
momci znaju sta se treba pisat na forumu sta ne

oni sve vece stvari dogovore licno tako da se nemojte zavaravati i da se registrujete tamo nemojte ocekivati bog zna sta
pirat
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 1:29 pm

Admin (citat):
ljudi
netrebate se nikome naguziti sta vam je samo vam tamo nema nis zanimljivo
raja se zajebavaju komentarisu sarajeevo i sve sem navijacke situacije
momci znaju sta se treba pisat na forumu sta ne

oni sve vece stvari dogovore licno tako da se nemojte zavaravati i da se registrujete tamo nemojte ocekivati bog zna sta
pirat



upravo tako,taj vam forum dodje kao neki chat zajebavaju se raja samo
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 2:13 pm

Admin (citat):
ljudi
netrebate se nikome naguziti sta vam je samo vam tamo nema nis zanimljivo
raja se zajebavaju komentarisu sarajeevo i sve sem navijacke situacije
momci znaju sta se treba pisat na forumu sta ne

oni sve vece stvari dogovore licno tako da se nemojte zavaravati i da se registrujete tamo nemojte ocekivati bog zna sta
pirat

pa znam sve to ali to je jedini pravi forum hordasa koji je ostao (ne zamjeri admine Very Happy ) tako da...
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 2:34 pm

ma pravi forum ti je na tribini ba,pusti se foruma to je reda radi,zajebancija



sjever ce u srijedu pjevat jebemo vam mater u picku,mi smo sa druge strane,svi vi strumfovi....
to ce cijelu tekmu pjevat
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 2:36 pm

Ja sam se prije nekoliko mjeseci registrovo na taj forum, a posto nisam poznavao situaciju oko Hordi, ja sam počeo pričati protiv zapada. Govorio sma kako nisu oni uredu, pa da je glupo sto su se odvojili od sjevera. Ali nije prosla ni minuta već sam bio banovan. Very Happy
Naravno kasnije sam skontao da su sve tačno uradile Horde. I pričao sam sa mnogom rajom preko msn-a i oni su mi objasnili zbog čega su to uradili, ja sam to sve shvatio, i naravno danas sam na strani Hordi sa zapada.
Cool
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 3:25 pm

jedva cekam potop sjevera u srijedu Very Happy
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 4:33 pm

joj kada bi sjever bio ovakav,,ali šta će kada su jebachi...
https://www.youtube.com/watch?v=O1NfwdXdLLQ&feature=related
Na vrh Go down
riki
Gost




mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 5:57 pm

Citat :
ma pravi forum ti je na tribini ba,pusti se foruma to je reda radi,zajebancija
tako je afro
Na vrh Go down
zapad




Broj komentara : 2
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:47 pm

kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 2:11 am

zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad
to si u pravu
100%

ja ovaj FORUM NISAM OTVORIO DA NAGOVARAM LJUDE DA DODJU NA ZAPAD
ja sam otvorio ovaj forum da bi se ljudi informisali koliko toliko o tome
fazon je sto na forumu horde-zla.com nije pozeljno pricati o tome
a i na ovom drugom nije pametno jer nas banuju
za svu pricu zna samo uzi krug onih koji su ukljuceni i zbog toga je situacija kakva je znaci 98% ljudi sa sjevera ne konta zasto su neki na zapadu ne zelim nista postic da ja licno otjeram neke ljude forumom ili preko neta ovo sam otvorio kao sto rekoh da informisem ljude

jer svi sute i kako ce raja znati o cemu se radi
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 10:53 am

Slazem se sa tobom u potpunosti.

Nas je najvise ujebala ona "Ko treba da zna, zna"
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 3:22 pm

zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad

ne bi svi....ja evo nikad necu biti zapad...ja sam davno otisao (kada i vi) sa sjevera ali na istok i od tada samo sjedim...odem povremeno na zapad i sjedim...necu da navijam jer je za mene sjeverna tribina tribina hodrdi ove podjele podrzavam samo zbog toga sto imaju za cilj jacanje i vracanje hordi gdje im je mjesto...da rezimiram: postat cu zapad kada se taj isti zapad vrati na sjever...tada cu se i ja vratiti i ponovo navijati,a do tada sam na istoku odakle uz kospe posmatram svaku utakmicu Sarajeva
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 8 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 8/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: