vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorPoruka
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:04 am

Colle (citat):
E vako ako sad hocemo nesto neki bojkot a hocemo trebali bi se nekako obratiti momcima sa zapada i svi zajedno protiv njih

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

@ajnebitno ti si sa zapada???
Na vrh Go down
Eldin_Sa




Broj komentara : 12
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:06 am

ovo je forum momaka sa zapada www.hordezla.ba
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:06 am

Zar vama nije zao sta se desava trenuno? Crying or Very sad
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:07 am

Colle (citat):
E vako ako sad hocemo nesto neki bojkot a hocemo trebali bi se nekako obratiti momcima sa zapada i svi zajedno protiv njih

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
to je pogreno. Mislis da ce oni htjeti sad nesto sa nama?? Kad je bilo najteze pljuvali mso po njima,a sad smo skontali(hvala Bogu).Evo da si ti na njihovom mjestu,bili ti preso preko svega(pljuvanja,preko marsackloka onda,preko "babinih sinova" itd) Vremenom vjerovatno hoce,ali naglo odjednom NE. Moracemo platiti na neki nacin ono sto smo usrali.(naravno nemislim novcano)


ultras no profit: komentar modifikovan dana: Thu Mar 13, 2008 12:09 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:07 am

hzgradiska (citat):
Zar vama nije zao sta se desava trenuno? Crying or Very sad
jarane kako nije ovo je zalosno sta nam se desava
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:08 am

Eldin_Sa (citat):
ovo je forum momaka sa zapada www.hordezla.ba
ne radi link. kaze nema stranice
Na vrh Go down
vratite nam sjever




Broj komentara : 6
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:09 am

Dok su oni dobijali batine od murije i dok su muriju tjerali ovi sa sjevera na momke sa zapada vi ste se smijali i gledali tako daal opet dobro je da ste pameti dosli
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:15 am

EH OVAKO. FINO BOJKOT. NIKO NA TEKMA. Mad

A OnI PEDERI STO KRADU PARE MAME IM SE KARAM. Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:18 am

ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
Na vrh Go down
Eldin_Sa




Broj komentara : 12
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:18 am

raja ne idite na sjever dok se momci sa zapada ne vrate, imate istok, zapad
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:20 am

ultras no profit (citat):
Colle (citat):
E vako ako sad hocemo nesto neki bojkot a hocemo trebali bi se nekako obratiti momcima sa zapada i svi zajedno protiv njih

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
to je pogreno. Mislis da ce oni htjeti sad nesto sa nama?? Kad je bilo najteze pljuvali mso po njima,a sad smo skontali(hvala Bogu).Evo da si ti na njihovom mjestu,bili ti preso preko svega(pljuvanja,preko marsackloka onda,preko "babinih sinova" itd) Vremenom vjerovatno hoce,ali naglo odjednom NE. Moracemo platiti na neki nacin ono sto smo usrali.(naravno nemislim novcano)

Ja te potpuno shvatam Znam ne bi nija tako lako presao preko toga. Nisam bio na marsasloku ali sam donekle upoznat sa desavanjima. Ja nisam pljuvao po tim momcima niti cu. Kada su se odvojili poceo sam bojkotovati sjever i ici na istok a i bio sam sa momcima sa zapada na tekmi protiv basela i dinama. Da ne duzim, ja sam dao neku ideju e sad koliko je izvediva ne znam. Samo znao da mi je stalo do ove grupe i da se lako necu predati. Budi mi pozdravljen.
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:23 am

mubarle (citat):
ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
ne seri ti. Da se sad beze mi ovdje nesvadamo medusobno,bar to ne, postavi se ti u njihovu situaciju pa razmisli i skontaj bili ti nekog rasirenih ruku primio nakon sto te 3 godine pljuvo???!!!Kazem velike su vjerovatnoce da ce nam se samo nasmijati,male su sanse da nece,ali i nakon toga netreba posustajati,mozda nas samo budu testirali koliko smo odlucni. HVALA BOGU.
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:25 am

Colle (citat):
ultras no profit (citat):
Colle (citat):
E vako ako sad hocemo nesto neki bojkot a hocemo trebali bi se nekako obratiti momcima sa zapada i svi zajedno protiv njih

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
to je pogreno. Mislis da ce oni htjeti sad nesto sa nama?? Kad je bilo najteze pljuvali mso po njima,a sad smo skontali(hvala Bogu).Evo da si ti na njihovom mjestu,bili ti preso preko svega(pljuvanja,preko marsackloka onda,preko "babinih sinova" itd) Vremenom vjerovatno hoce,ali naglo odjednom NE. Moracemo platiti na neki nacin ono sto smo usrali.(naravno nemislim novcano)

Ja te potpuno shvatam Znam ne bi nija tako lako presao preko toga. Nisam bio na marsasloku ali sam donekle upoznat sa desavanjima. Ja nisam pljuvao po tim momcima niti cu. Kada su se odvojili poceo sam bojkotovati sjever i ici na istok a i bio sam sa momcima sa zapada na tekmi protiv basela i dinama. Da ne duzim, ja sam dao neku ideju e sad koliko je izvediva ne znam. Samo znao da mi je stalo do ove grupe i da se lako necu predati. Budi mi pozdravljen.
svaka cast,ok ti,ali ima raje koja su do danas bila na sjeveru(nadam se da je tako) i koji jesu pljuvali po njima.Budi i ti meni pozdravljen i da dozivimo opet pravi SJEVER!!
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:26 am

ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
ne seri ti. Da se sad beze mi ovdje nesvadamo medusobno,bar to ne, postavi se ti u njihovu situaciju pa razmisli i skontaj bili ti nekog rasirenih ruku primio nakon sto te 3 godine pljuvo???!!!Kazem velike su vjerovatnoce da ce nam se samo nasmijati,male su sanse da nece,ali i nakon toga netreba posustajati,mozda nas samo budu testirali koliko smo odlucni. HVALA BOGU.

@ultras no profit
upravu si potpuno ako nas istestiraju mozda i nesto uspije ipak za HZ vrijedi pokusati
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:30 am

ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
ne seri ti. Da se sad beze mi ovdje nesvadamo medusobno,bar to ne, postavi se ti u njihovu situaciju pa razmisli i skontaj bili ti nekog rasirenih ruku primio nakon sto te 3 godine pljuvo???!!!Kazem velike su vjerovatnoce da ce nam se samo nasmijati,male su sanse da nece,ali i nakon toga netreba posustajati,mozda nas samo budu testirali koliko smo odlucni. HVALA BOGU.

ok mozda je malo "pregrubo" bilo ovo ne serite...svejedno logicki gledano njima odgovara raja sa sjevera,ali ima i tvoja mjesto, pa ako ne prime HZ ISTOK-sto da ne to je ionako bila prvobitna tribina tadasnjih PITARA
Na vrh Go down
che.guevara




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:34 am

e ovako da ja nesto napisem...neznam kakvo je stanje na sjeveru,jer odavno nisam bio na toj tribini.( posljednji put derby 3: 2 u kupu )...ali sma cuo da je strasno loshe.danas sam bio na tekmi ( nazalost ).bio sam na istoku skroz tamo blize jugu.slusajuci navijanje sjevera koje je jos u vremenu kad su se one furke furale ( a to je prije 100 godina bilo ),osjecao sam se skroz beze..nekada smo bili najbolja skupina ove nase drzave a sta smo sada ? kite obicne.neki ultrasi koji su nastali 1994 godine su trenutno ispred nas po navijanju ( govorim za cebep ).inace idem na tekme na zapad s onom rajom.

a sto se tice vaseg bojkota samo se pitam koliko ce vas bojkovati to?vas 15 registrovanih na forumu?ma agenturi se jebe sto nece dolaziti niko.oni pare uzimaju i boli ih kurac sto mi propadamo.prolazeci prored sjevera i posmatrajuci lica ovih koji su dosli na derby vidio sma more sabana.dresovi drugih klubova zatim salovi drugih klubova...pa dokle ljudi vise?

realno govoreci TM je danas dobar bio na tribinama....fkt su dobro izgledali ( moram priznati zo )
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:43 am

Ovih 15 registrovani će vjerujem objaviti ostaloj raji koja nema komp ili koja nisu upoznata sa ovim...da treba bojkotovati,,ali ipak moram priznati da ovaj bojkot koliko znam traje već 2-3 godine,,samo sto je sada vise raja za njega...
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:45 am

mubarle (citat):
ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
ne seri ti. Da se sad beze mi ovdje nesvadamo medusobno,bar to ne, postavi se ti u njihovu situaciju pa razmisli i skontaj bili ti nekog rasirenih ruku primio nakon sto te 3 godine pljuvo???!!!Kazem velike su vjerovatnoce da ce nam se samo nasmijati,male su sanse da nece,ali i nakon toga netreba posustajati,mozda nas samo budu testirali koliko smo odlucni. HVALA BOGU.

ok mozda je malo "pregrubo" bilo ovo ne serite...svejedno logicki gledano njima odgovara raja sa sjevera,ali ima i tvoja mjesto, pa ako ne prime HZ ISTOK-sto da ne to je ionako bila prvobitna tribina tadasnjih PITARA
ma ok,ma bilo gdje samo ne na sjever.A sto bude manje raje sa sjevera(koja im odgovara),manje ce se i oni zadrzati.A te raje ce biti sad na derbiju,i kad je lijepo vrijeme,a da li ce ih biti na posusjima,i nekim pljuskovima?? A lovu nemogu dobiti za 5ljudi koji su na tribini.SAMO DA USTRAJEMO U OVOME.POLAKO,SUPER JE I OVO,da nas je kolko-tolko pameti doslo(kasno,nekasno nije sad ni bitno)Kad su neki mogli 3godine davati 7km da bi samo sjedili i prkosili,mozemo vala i mi nedolaziti na sjever.
Na vrh Go down
che.guevara




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:47 am

e jbg zivi bili pa vidjeli sta ce biti...
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:49 am

ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
ne seri ti. Da se sad beze mi ovdje nesvadamo medusobno,bar to ne, postavi se ti u njihovu situaciju pa razmisli i skontaj bili ti nekog rasirenih ruku primio nakon sto te 3 godine pljuvo???!!!Kazem velike su vjerovatnoce da ce nam se samo nasmijati,male su sanse da nece,ali i nakon toga netreba posustajati,mozda nas samo budu testirali koliko smo odlucni. HVALA BOGU.

ok mozda je malo "pregrubo" bilo ovo ne serite...svejedno logicki gledano njima odgovara raja sa sjevera,ali ima i tvoja mjesto, pa ako ne prime HZ ISTOK-sto da ne to je ionako bila prvobitna tribina tadasnjih PITARA
ma ok,ma bilo gdje samo ne na sjever.A sto bude manje raje sa sjevera(koja im odgovara),manje ce se i oni zadrzati.A te raje ce biti sad na derbiju,i kad je lijepo vrijeme,a da li ce ih biti na posusjima,i nekim pljuskovima?? A lovu nemogu dobiti za 5ljudi koji su na tribini.SAMO DA USTRAJEMO U OVOME.POLAKO,SUPER JE I OVO,da nas je kolko-tolko pameti doslo(kasno,nekasno nije sad ni bitno)Kad su neki mogli 3godine davati 7km da bi samo sjedili i prkosili,mozemo vala i mi nedolaziti na sjever.

evo ti odgovor jednog momka sa zapada na pitanje da li ce primiti raju sa sjevera:

"kad se nekad vratimo na sjever bice potpuno svejedno koje na kojoj tribini bio; jer mi nemamo niti pravo niti zelje da nekoga tjeramo sa tribine; niti ce se gledati ko je sta je.i dok je zapad postojao u navijackom smislu, dolazili su masa momaka u nas kop, na utakmicu dvije, vracali se na sjever, pa opet na zapad i sl. Niko im nije prigovarao, niti smo bilo koga odbacivali; vec sta vise ideja zapada je upravo bila ta da se sto vise raje privuce, da se osjeti sta je navijanje. Da se osjeti osjecaj kad si superiorniji nad nekom drugom grupom, osjecaj kad dignes setalicu koja je najljepsa ikad vidjena u BiH...
Ipak moras shvatiti da su mnoge stvari se pokrenule prije 3 godine; mada nikad nije kasno. Moj savjet.
Kospice, novine pod guzicu pravac zapad-istok gdje ti je draze;) "

jeli ti sada jasno o cemu sam ja pricao??
primljeni ste svi Very Happy
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:53 am

mubarle (citat):
ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ultras no profit (citat):
mubarle (citat):
ne serite sad...momci sa zapada ce sigurno primiti sve koji su tu da navijaju za sarajevo,a i njima odgovara podrska raje sa sjevera jer samim tim dobijaju i sjevernu tribinu i "ostvarenje svog cilja" tako da cisto sumnjam da ce to odbiti...a i ako ne prime uvijek ostaje istok Very Happy
ne seri ti. Da se sad beze mi ovdje nesvadamo medusobno,bar to ne, postavi se ti u njihovu situaciju pa razmisli i skontaj bili ti nekog rasirenih ruku primio nakon sto te 3 godine pljuvo???!!!Kazem velike su vjerovatnoce da ce nam se samo nasmijati,male su sanse da nece,ali i nakon toga netreba posustajati,mozda nas samo budu testirali koliko smo odlucni. HVALA BOGU.

ok mozda je malo "pregrubo" bilo ovo ne serite...svejedno logicki gledano njima odgovara raja sa sjevera,ali ima i tvoja mjesto, pa ako ne prime HZ ISTOK-sto da ne to je ionako bila prvobitna tribina tadasnjih PITARA
ma ok,ma bilo gdje samo ne na sjever.A sto bude manje raje sa sjevera(koja im odgovara),manje ce se i oni zadrzati.A te raje ce biti sad na derbiju,i kad je lijepo vrijeme,a da li ce ih biti na posusjima,i nekim pljuskovima?? A lovu nemogu dobiti za 5ljudi koji su na tribini.SAMO DA USTRAJEMO U OVOME.POLAKO,SUPER JE I OVO,da nas je kolko-tolko pameti doslo(kasno,nekasno nije sad ni bitno)Kad su neki mogli 3godine davati 7km da bi samo sjedili i prkosili,mozemo vala i mi nedolaziti na sjever.

evo ti odgovor jednog momka sa zapada na pitanje da li ce primiti raju sa sjevera:

"kad se nekad vratimo na sjever bice potpuno svejedno koje na kojoj tribini bio; jer mi nemamo niti pravo niti zelje da nekoga tjeramo sa tribine; niti ce se gledati ko je sta je.i dok je zapad postojao u navijackom smislu, dolazili su masa momaka u nas kop, na utakmicu dvije, vracali se na sjever, pa opet na zapad i sl. Niko im nije prigovarao, niti smo bilo koga odbacivali; vec sta vise ideja zapada je upravo bila ta da se sto vise raje privuce, da se osjeti sta je navijanje. Da se osjeti osjecaj kad si superiorniji nad nekom drugom grupom, osjecaj kad dignes setalicu koja je najljepsa ikad vidjena u BiH...
Ipak moras shvatiti da su mnoge stvari se pokrenule prije 3 godine; mada nikad nije kasno. Moj savjet.
Kospice, novine pod guzicu pravac zapad-istok gdje ti je draze;) "

jeli ti sada jasno o cemu sam ja pricao??
primljeni ste svi Very Happy
ma joj, primice te na tribinu da navijas,primice i agente ove,ali te nece primiti na drugi nacin,potpuno je drugacije primiti nekog na tribinu da navija i primiti nekog da bude dio tebe u potpunom smislu.
Na vrh Go down
che.guevara




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:56 am

vec sta vise ideja zapada je upravo bila ta da se sto vise raje privuce, da se osjeti sta je navijanje. Da se osjeti osjecaj kad si superiorniji nad nekom drugom grupom, osjecaj kad dignes setalicu koja je najljepsa ikad vidjena u BiH...

slazem se s ovim gore napisanim...momci cijene da ostavis grlo na trbini a ne ko pickica da stojis i gledas tekmu..a i jos je tesko postati dio njih jer su oni dobar kolektiv



de mi recite iskreno kad je dignuta neka koreokrafija na sjeveru da valja? ja se ne sjecam

kad je dignuta neka parola da valja? ja se nesjecam

danas je bilo dno dna ona parola u radosti i veselju seremo se mi na zelju...treba biti glup toliko pa to dici.
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: teme   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:59 am

otkljucane su teme na www.hordezla87.ba
ali u temi horde zla izbrisani su postovi o bojkotu Mad
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:04 am

@ultras no profit previse si skeptican...nemogu te odma ni primiti kao "najrodjenijeg" za sve treba vremena
Na vrh Go down
ultras no profit




Broj komentara : 7
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:06 am

mubarle (citat):
@ultras no profit previse si skeptican...nemogu te odma ni primiti kao "najrodjenijeg" za sve treba vremena
pa to i ja kazem,nisam reko nista drugo:)
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 2/16Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: