vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorPoruka
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:08 am

hordas91 (citat):
otkljucane su teme na www.hordezla87.ba
ali u temi horde zla izbrisani su postovi o bojkotu Mad
e jebiga kada su mene banovali...,ali još bolje kada je to forum bezze..
Ja predlazem ovi koji su ostali na forumu (a još nisu banovani) nek ponovo počnu pričati o bojkotu pod cijenu da će i vas banovati vjerovatno...
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:18 am

evo ljudi imate gdje pisat a picke znaju gdje da procitaju
pa da vidim kakvi ste ljudi
hocete li platiti 3 km i stojat sa lopovima
ili ce te gledati tekmu na tv i cekati bolja vremena
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:19 am

Admin (citat):
evo ljudi imate gdje pisat a picke znaju gdje da procitaju
pa da vidim kakvi ste ljudi
hocete li platiti 3 km i stojat sa lopovima
ili ce te gledati tekmu na tv i cekati bolja vremena

ili otic na istok ili zapad
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:20 am

banovan sam sa nikom shit_on_you


Admin: komentar modifikovan dana: Thu Mar 13, 2008 4:42 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:25 am

[quote="Admin"]banovan sam sa nikom shit_on_you


upravo sam se svojevoljno prijavio jer ga meni nisu dali Very Happy
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 2:39 am

sta se tamo desava
jesu li pustili obrisali sve teme
sve bas sve
clown geek geek geek
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:14 am

sad bi trebalo da bas svi mogu isati nemorate biti clan foruma
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
ringo
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:17 am

ovo je sramotno!postali smo grupa koju svi ismijavaju,a imamo najveci potencijal u drzavi.bojkot svih utakmica u koje su ukljuceni agenti,pa onda sa zapadom lagano vratiti dostojanstvo HZ!!!
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 1:51 pm

na forumu hz87 se pravo zakuhalo,evo hoce da bojkotuju citav internet kaze nece vise niko sjest za comp Very Happy
Na vrh Go down
Bojkot..
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 3:16 pm

Hoce se neko nasekirati zbog bojkota.Kad ste trebali niste htjeli.Ovako sporadicno se gubi snaga i sve se razvodnjava.....
Al haj na greskama se uci.
Na vrh Go down
jasa
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:04 pm

i mene banovase nick taliban ludilo ocam moga necu moci spavat Very Happy
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: vratite nam sjever   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:04 pm

jel bojkot pocinje protiv veleza. moramo nesto sto prije poduzet. otjerat ih mirnim putem. Twisted Evil
Na vrh Go down
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:27 pm

Haj sto raju banuju, vec su i Adu isto banovali!!!
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:31 pm

PiTaR (citat):
Haj sto raju banuju, vec su i Adu isto banovali!!!
Nemoj me zajebavti,, što njega ?

--Alenhz--
Na vrh Go down
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:32 pm

Nemam pojma, Admin napisa da je banovan na "o svemo po malo"
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:40 pm

A de mi reci da li se još pise o navijačima i bojkotu...

--Alenhz--
Na vrh Go down
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:43 pm

Jok.

Pobrisali sve, a tema "Okupljanje pred derbi" zakljucana. U svakom trenutku je on-line oko 15ak clanova ali niko nista ne pise.
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: hehehe   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 5:59 pm

a Admin kaze da ko hoce ban dobit ce ga odmah Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:10 pm

Ja bih vam preporučio da kažete onima koji su još na forumu da se ne loguju više, pa da vidimo kako će onda reagovati sa par ljudi na forumu.

Od subote počinje bojkot sjevera, a od danas i ovog foruma!
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:17 pm

Hare (citat):
Ja bih vam preporučio da kažete onima koji su još na forumu da se ne loguju više, pa da vidimo kako će onda reagovati sa par ljudi na forumu.

Od subote počinje bojkot sjevera, a od danas i ovog foruma!

Izgleda da su me banovali, ma ko ih jebe samo sam htio da widim mozda je bilo jos nekih reakcija jutros
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:19 pm

Ma da....uglavnom, polahko počinjemo da ih ignorišemo...

P.S. Ukoliko ovo vidi Admin sa HZ87 foruma, želio bih mu poručiti da još nije sve gotovo Wink
Na vrh Go down
tarPi
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:24 pm

postoji mogucnost da je ado prividno banovan tj da se raji mazu oci,ima on drugi neki pass scratch
Na vrh Go down
jasa
Gost




mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:27 pm

i ja mislim da je to malo veca suplja da je ado banovan,ima drugi nick ili su mu nick sakrili samo
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:28 pm

tarPi (citat):
postoji mogucnost da je ado prividno banovan tj da se raji mazu oci,ima on drugi neki pass scratch

jasa (citat):
i ja mislim da je to malo veca suplja da je ado banovan,ima drugi nick ili su mu nick sakrili samo

Naravno. Pa Ado je dao pare za ovu stranicu. Tako sam obavješten!
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:39 pm

Imali ist od ovoga? pa jebem ti sunce mrzim kad cujem horde zla sjever, pa zapad itd tih kurci. Trebamo se sastaviti ko u starim vremena. Jebem ti te podrugne sranje santa santa santa santa
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 3/16Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: