vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorPoruka
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 3:47 am

banovan mi je nik nekoxy
hvala im konacno vise nemam razloga
a vi ljudi
kako li je onaj !!!! dospjeo na forum pa vas 15 neko je osmekao
a sto se tice i da zabranim forum kako cu znati koga trebam pustit a koga ne to je veca matematika a sto se tice onog foruma ovdje nista necemo pistati sem toga koliko je ko ljudi ubjedio da ne ide na sjever
ako treba nekome i daj te 2 km da skupi za istoka
a oni koji dodju na zapad da znate da su momci ukinuli navijanje njemo posmatraju i cekaju kad ce se nes promjeniti tako da nece bit navijanja
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
rega
Gost




mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 10:28 am

Citat :
Nije samo stvar u tome da nas 15stak koji smo digli frku na hz87 ne dodjemo na sjever u subotu.

Stvar je u tome da nas 15stak obavjesti jos pet puta toliko svojih jarana poznanika i sviju ostalih o cemu se zapravo radi.

I da ovim bojkotom direktno damo svoj glas da se omoguci povratak tribine pravim momcima ,a ne ovoj bagri placenickoj.
BRAVO!!!
@admin upravu si za manijake jebes njih njima ne odgovara da mi zakuhamo i napravimo sjever kako treba
Na vrh Go down
Aldo




Broj komentara : 1
Join date : 2008-03-14

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:37 am

rega (citat):
Citat :
Nije samo stvar u tome da nas 15stak koji smo digli frku na hz87 ne dodjemo na sjever u subotu.

Stvar je u tome da nas 15stak obavjesti jos pet puta toliko svojih jarana poznanika i sviju ostalih o cemu se zapravo radi.

I da ovim bojkotom direktno damo svoj glas da se omoguci povratak tribine pravim momcima ,a ne ovoj bagri placenickoj.
BRAVO!!!
@admin upravu si za manijake jebes njih njima ne odgovara da mi zakuhamo i napravimo sjever kako treba
Kao prvo htio bih se zahvaliti ovom liku sto je napravio forum,kao drugo jebes manijake oni nam ga mogu pusiti
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:50 pm

Admin (citat):
ja sam napravio ovaj forum
da bi svi mogli pisati pa i strumfovi
oni mogu PLAKATI MOGU DERATI FCSARAJEVO GODINAMA AL DOK NE STISNU guzove i presjeku govno MOGU SRAT KOLKIO HOCE
i njih trese isto sto i nas samo oni nemaju ljude a BOGA mi ni tribinu da se neka grupa izdvoji i da bojkotuje AGENTURU jer i oni imaju agente samo sto niko to neprica jer niko od njih nema jaja da zakuha sa picugom i TWICOM ili ticom
oni su picke koje se nama smiju
oni imaju JOJIN UNION
koji se fighta sa agenturom svaku tekmu i prije i poslije tekme ali nemaju jaja da kazu
JEBEMO VAM MATER NIKAD SA VAMA

a sto se tice ovog !!!! "debili sa zapada ce vam biti idoli" vjeruj mi

potpis.stembilj
Na vrh Go down
CNB




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 4:37 pm

Mislim da je vrijeme da se ovaj forum izbrise!
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 4:44 pm

CNB (citat):
Mislim da je vrijeme da se ovaj forum izbrise!
sto to
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 5:22 pm

zato sto je receno sto se imalo reci,niko nek ne ide na sjever i to je to i jos malo pocet znati i oni koji ne trebaju da znaju koji veze nemaju sa navijanjem
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 6:12 pm

evo možete na moj forum, posto na mom je samo sa registrovane, pa ako želite mozete...mala reklama,,

http://fksarajevonews.forum2u.org
Na vrh Go down
CNB




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 6:45 pm

jasa (citat):
zato sto je receno sto se imalo reci,niko nek ne ide na sjever i to je to i jos malo pocet znati i oni koji ne trebaju da znaju koji veze nemaju sa navijanjem

Upravo tako
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 6:47 pm

!!!! (citat):
A da se vi nadjete na kafi i popricate o svemu ?

Da malo manje ovdje pisete ?

Vas 10 pravio tako krupnu stvar? Kojih 10 gdje ste prije bili? Debili sa zapada imaju puno veci broj ljudi iza sebe pa niss ne pisu?

Vi mislite da je ovo igra / *?

Malo ste smjesni djeco... disconnect i spawaj...

TM

JEBO TI MATER SVOJU U PICKU I TAKODE OCA SVOGA U SUPAK DA JEBO.

svi vi strumfovii
vi ste picke najveceeeeeee
nozeve nositeeee
ne smijete na sakeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 10:06 pm

Koliko je ovdje na forumu raje koja je do jučer bila na sjeveru...???
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:24 pm

iskreno ja sam bio ali vise necu dok se situacija ne promijeni sa hordama. zalosno je gledati prazan sjever. Exclamation
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:26 pm

hordas91 (citat):
iskreno ja sam bio ali vise necu dok se situacija ne promijeni sa hordama. zalosno je gledati prazan sjever. Exclamation


gledao si ga protiv slavije,orasja na pocetku ove sezone,5 ljudi na njemu bilo
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 12:34 am

nisam do juce nego do prije godinu i po odprilike...sada sam na istoku i zapadu povremeno
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 1:51 am

Registriranih korisnika/ca: Admin, assass, crackHZ, Hanibal, lolo, LucaToni, MU95, old_school, prva ljubav, Slayer


na hz87...
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: ban   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 2:02 am

kreteni sam banuju bez razloga. Mad
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 2:16 am

jasa (citat):
Registriranih korisnika/ca: Admin, assass, crackHZ, Hanibal, lolo, LucaToni, MU95, old_school, prva ljubav, Slayer


na hz87...


vise raje registrovano na ovom forumu...neznam bil` se smijao ili plakao
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: sjever   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 12:17 pm

zna li ko stranicu od hordi sa zapada slucajno. Wink
Na vrh Go down
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 1:47 pm

horde-zla.com
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 1:49 pm

mubarle (citat):
jasa (citat):
Registriranih korisnika/ca: Admin, assass, crackHZ, Hanibal, lolo, LucaToni, MU95, old_school, prva ljubav, Slayer


na hz87...


vise raje registrovano na ovom forumu...neznam bil` se smijao ili plakao
To je koliko je ON LINE korisnika na forumu, a ne koliko je registrovaih općenito... Ali ipak evo sve se vise smanjuje broj registrovanih, sa 511 sišao je na 484 registrovanih članova...
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: registracija   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 2:24 pm

PiTaR (citat):
horde-zla.com
pasa znas li slucajno sto se ne mogu reg. na tu stranicu. upisem sve ali me izbaci ponovo da se reg. Rolling Eyes
Na vrh Go down
vehbija
Gost




mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 2:48 pm

zato sto se ne moze na tu stranicu registrovati svako, uglavnom je tu registrovano jezgro momaka sa zapada
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 2:54 pm

vehbija (citat):
zato sto se ne moze na tu stranicu registrovati svako, uglavnom je tu registrovano jezgro momaka sa zapada



upravo tako
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 3:29 pm

tamo se mozes registrovati uz dozvolu a nemoze je svako dobit
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 4:02 pm

i hzsa.net je isto stranica od ovih zapadnjaka...
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 6/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: