vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorPoruka
CNB




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 9:22 pm

Ja ga bojkotujem evo vec skoro 1,5 god. tako da mi to uopste nije neobicno Very Happy
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 9:31 pm

CNB (citat):
Ja ga bojkotujem evo vec skoro 1,5 god. tako da mi to uopste nije neobicno Very Happy
Me too Cool
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 9:44 pm

jasa (citat):
Slayer (citat):
koliko ima nas otprilike koji ce poceti bojkot protiv veleza?????????????????'hocel se to osjetiti



svakako vas bude 20 na sjeveru kad su tekme koji naviju znaci ostace 5-10 onih koji podrzavaju agenturu ili ne znaju za ovo


ovo `vas` prepravi u `njih` posto ja ne idem tako cesto na sjever.al bio sam na derbiju.uglavnom istok
Na vrh Go down
AKI_HZ




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 10:36 pm

najbolje da u subotu svi odemo na zapad i sve se tamo fino dogovorimo
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 10:43 pm

ja se slazem.nemoramo otici na zapad mozemo se sastati ova raja sto je na ovom forumu bilo gdje i rijesiti.
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:02 pm

Dajte admini forum ostavite samo za registrovane članove.
Na vrh Go down
hordas91




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:15 pm

AKI_HZ (citat):
najbolje da u subotu svi odemo na zapad i sve se tamo fino dogovorimo
ja 100% idem na zapad. do sad sam isao na sjever al kad sam vidio da nema koristi da propadamo idem na zapad dok se ne rjesi situacija sjever-zapad. Cool
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:48 pm

Ale (citat):
Dajte admini forum ostavite samo za registrovane članove.
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:52 pm

evo tog famoznog navijanja sa derbija, bezze ...
https://www.youtube.com/watch?v=GmVc_82hab0
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:56 pm

Imal ko sliku od "AI" lika nekakvog VODJU 16 godina ima. Sto je bio vodja sad u kupu???
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 11:58 pm

ako neko zna tog lika sto je postavi na youtube recite mu da ovo ukine
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:14 am

ja sam mu poslo privatnu poruku da izbrise
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:39 am

kakvo navijanje samo jao pa ja sam se najezio sada hahahahahhahahah nedo bog nikome,a gore me slayer mislim sorry ako grijesim da ispravim iz vas u njih...ima ih ovdje vecina skoro koji su do juce bili na sjeveru zato sam stavio "vas" Smile
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:47 am

ma jarane sve je ok,to si upravu i ja mislim da su ovdje gotovo sve raja koja je do sad isla na sjever
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:51 am

glavni ce vam ili ce test biti na derbiju,tada cemo bas vidjeti koliko ce raje biti na sjeveru.ja bih volio da bude prazan sjever par ljudi samo nek nas manijaci i zajebavaju ko ih jebe al ce prije agentura sva otici
Na vrh Go down
!!!!
Gost




mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:54 am

A da se vi nadjete na kafi i popricate o svemu ?

Da malo manje ovdje pisete ?

Vas 10 pravio tako krupnu stvar? Kojih 10 gdje ste prije bili? Debili sa zapada imaju puno veci broj ljudi iza sebe pa niss ne pisu?

Vi mislite da je ovo igra / *?

Malo ste smjesni djeco... disconnect i spawaj...

TM
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:58 am

Halo timijevac smiri hormone. vi ste mali i uvjek ce te biti. koristite nasu situaciju dok mozete a onda nek vas bog cuva.
Na vrh Go down
!!!!
Gost




mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:01 am

Ja vam govorim realno... necu da se prepirem ali sta vi mislite ko ste ?

Skontaj malo... pojedi supu i saberi se !!!

Ljudi koji su izmislili navijanje za vas i kojih ima 24 puta vise od vas... su normala a vi pricate o nekome bojkotu nesto...!

lol!
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:13 am

Navijas za zelju hajd svako ima pravo na izbor to postujem. Ali pokusaj se staviti u poziciju obicnih navijaca koji nakon jucerasnje bruke hoce da bojkotuju da bar pokusaju nesto da urade da se vrate momci koji su se dokazali. E sad sta ce biti od toga ja ne znam ali pokusaj bar kao navijac da se stavis u tu poziciju.Ja sam ovdje prisutan samo zato sto sam banovan tamo a bojkotujem ih godinu i po ali ima drugih koji su tek dosli tobe.


Colle: komentar modifikovan dana: Fri Mar 14, 2008 1:44 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
AKI_HZ




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:17 am

jasa (citat):
kakvo navijanje samo jao pa ja sam se najezio sada hahahahahhahahah nedo bog nikome,a gore me slayer mislim sorry ako grijesim da ispravim iz vas u njih...ima ih ovdje vecina skoro koji su do juce bili na sjeveru zato sam stavio "vas" Smile

nisam na sjeveru vec godinu dana uglavnom sam isao na zapad i nekad na istok
Na vrh Go down
???
Gost




mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:33 am

nije manijak lozi vas
u sustini bitno je sljedece
bojkotovati morate
i obavjsetite sto vise raje
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:33 am

upravu je ovaj lik ovo nije stvar za neta, jest da je zeljovac al je upravu.i hocete li vise ovaj forum staviti samo za reg.????????????????
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:42 am

??? (citat):
nije manijak lozi vas
u sustini bitno je sljedece
bojkotovati morate
i obavjsetite sto vise raje

ja vec bojkotujem a moraju i ovi sto su dosli tobe. Ma odkud znas da nije manijak? Ima manijaka sigurno koji su se reg na forumu hordezla87.ba dok se nije zatvorila reg. Tako da me nista ne bi cudilo.
Na vrh Go down
VH




Broj komentara : 2
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 2:04 am

Nije samo stvar u tome da nas 15stak koji smo digli frku na hz87 ne dodjemo na sjever u subotu.

Stvar je u tome da nas 15stak obavjesti jos pet puta toliko svojih jarana poznanika i sviju ostalih o cemu se zapravo radi.

I da ovim bojkotom direktno damo svoj glas da se omoguci povratak tribine pravim momcima ,a ne ovoj bagri placenickoj.
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 3:34 am

ja sam napravio ovaj forum
da bi svi mogli pisati pa i strumfovi
oni mogu PLAKATI MOGU DERATI FCSARAJEVO GODINAMA AL DOK NE STISNU guzove i presjeku govno MOGU SRAT KOLKIO HOCE
i njih trese isto sto i nas samo oni nemaju ljude a BOGA mi ni tribinu da se neka grupa izdvoji i da bojkotuje AGENTURU jer i oni imaju agente samo sto niko to neprica jer niko od njih nema jaja da zakuha sa picugom i TWICOM ili ticom
oni su picke koje se nama smiju
oni imaju JOJIN UNION
koji se fighta sa agenturom svaku tekmu i prije i poslije tekme ali nemaju jaja da kazu
JEBEMO VAM MATER NIKAD SA VAMA

a sto se tice ovog !!!! "debili sa zapada ce vam biti idoli" vjeruj mi
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 5/16Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: