vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutorPoruka
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 5:20 pm

mubarle (citat):
zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad

ne bi svi....ja evo nikad necu biti zapad...ja sam davno otisao (kada i vi) sa sjevera ali na istok i od tada samo sjedim...odem povremeno na zapad i sjedim...necu da navijam jer je za mene sjeverna tribina tribina hodrdi ove podjele podrzavam samo zbog toga sto imaju za cilj jacanje i vracanje hordi gdje im je mjesto...da rezimiram: postat cu zapad kada se taj isti zapad vrati na sjever...tada cu se i ja vratiti i ponovo navijati,a do tada sam na istoku odakle uz kospe posmatram svaku utakmicu Sarajeva

To je i moje misljenje
Na vrh Go down
12




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-18

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 5:53 pm

zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad

Drug mislim da je tvoj komentar skroz pogrsan. Ja nemogu nikako prihvatiti to sto ti kazes da je kasno... Ima poslovica bolje kasno nego nikad. Da se zakljuciti da je vecina raje na ovom forumu donedavno bila na sjeveru, al je pozitivno to sto su se i oni odlucili da bojkotuju sjever, jer trenutno jedina nada nam je da sjever ostane prazan i agentura ode.

Kolko sam primjetio niko ovdje nije reko da ce otvaranjem ovog foruma nesto postici, al je dobro iz jednog razloga - raja ovdje moze pricati. Iskreno mislim da bar 99% raje koja je u subotu bila na sjeveru i "navijala" zna samo jednu stranu price i to onu koju im plasiraju agenti. Tim ljudima ce mozda neko nesto prenijeti i "otvoriti" im oci, mozda i nece al vrijedi pokusati.

A sto se tice "sad bi svi da budu zapad", naravno da vecina raje zeli da bude dio ekipe sa zapada jer su se ti momci dokazali kao ljudi kojima je Sarajevo smisao zivota. Ne vidim nista lose u tome da ova raja sa sjevera zeli da se prikljuci zapadu, naprotiv to je pozitivna stvar jer smo korak blize nasem cilju da se vratimo na sjever pod nasim uslovima.
Siguran sam da je i momcima sa zapada u cilju da sto vise raje privuku, jer svi smo tu okupljeni zbog jedne stvari - stvaranja velikog SJEVERA.
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 7:21 pm

12 (citat):
zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad

Drug mislim da je tvoj komentar skroz pogrsan. Ja nemogu nikako prihvatiti to sto ti kazes da je kasno... Ima poslovica bolje kasno nego nikad. Da se zakljuciti da je vecina raje na ovom forumu donedavno bila na sjeveru, al je pozitivno to sto su se i oni odlucili da bojkotuju sjever, jer trenutno jedina nada nam je da sjever ostane prazan i agentura ode.

Kolko sam primjetio niko ovdje nije reko da ce otvaranjem ovog foruma nesto postici, al je dobro iz jednog razloga - raja ovdje moze pricati. Iskreno mislim da bar 99% raje koja je u subotu bila na sjeveru i "navijala" zna samo jednu stranu price i to onu koju im plasiraju agenti. Tim ljudima ce mozda neko nesto prenijeti i "otvoriti" im oci, mozda i nece al vrijedi pokusati.

A sto se tice "sad bi svi da budu zapad", naravno da vecina raje zeli da bude dio ekipe sa zapada jer su se ti momci dokazali kao ljudi kojima je Sarajevo smisao zivota. Ne vidim nista lose u tome da ova raja sa sjevera zeli da se prikljuci zapadu, naprotiv to je pozitivna stvar jer smo korak blize nasem cilju da se vratimo na sjever pod nasim uslovima.
Siguran sam da je i momcima sa zapada u cilju da sto vise raje privuku, jer svi smo tu okupljeni zbog jedne stvari - stvaranja velikog SJEVERA.

Svaka ti je na mjestu.
Na vrh Go down
zapad




Broj komentara : 2
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:41 am

12 (citat):
zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad

Drug mislim da je tvoj komentar skroz pogrsan. Ja nemogu nikako prihvatiti to sto ti kazes da je kasno... Ima poslovica bolje kasno nego nikad. Da se zakljuciti da je vecina raje na ovom forumu donedavno bila na sjeveru, al je pozitivno to sto su se i oni odlucili da bojkotuju sjever, jer trenutno jedina nada nam je da sjever ostane prazan i agentura ode.

Kolko sam primjetio niko ovdje nije reko da ce otvaranjem ovog foruma nesto postici, al je dobro iz jednog razloga - raja ovdje moze pricati. Iskreno mislim da bar 99% raje koja je u subotu bila na sjeveru i "navijala" zna samo jednu stranu price i to onu koju im plasiraju agenti. Tim ljudima ce mozda neko nesto prenijeti i "otvoriti" im oci, mozda i nece al vrijedi pokusati.

A sto se tice "sad bi svi da budu zapad", naravno da vecina raje zeli da bude dio ekipe sa zapada jer su se ti momci dokazali kao ljudi kojima je Sarajevo smisao zivota. Ne vidim nista lose u tome da ova raja sa sjevera zeli da se prikljuci zapadu, naprotiv to je pozitivna stvar jer smo korak blize nasem cilju da se vratimo na sjever pod nasim uslovima.
Siguran sam da je i momcima sa zapada u cilju da sto vise raje privuku, jer svi smo tu okupljeni zbog jedne stvari - stvaranja velikog SJEVERA.

a istu tu ekipu sa zapada su cekali ispred koseva protiv marsakloceva s malte i zajedno s murijom nas udarali
Na vrh Go down
12




Broj komentara : 3
Join date : 2008-03-18

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:53 am

zapad (citat):
12 (citat):
zapad (citat):
kasno vam je doslo iz guzice u glavu,mislite da otvaranjem ovakvog foruma mozete nesta postici? smjesno.

sad bi svi da budu zapad

Drug mislim da je tvoj komentar skroz pogrsan. Ja nemogu nikako prihvatiti to sto ti kazes da je kasno... Ima poslovica bolje kasno nego nikad. Da se zakljuciti da je vecina raje na ovom forumu donedavno bila na sjeveru, al je pozitivno to sto su se i oni odlucili da bojkotuju sjever, jer trenutno jedina nada nam je da sjever ostane prazan i agentura ode.

Kolko sam primjetio niko ovdje nije reko da ce otvaranjem ovog foruma nesto postici, al je dobro iz jednog razloga - raja ovdje moze pricati. Iskreno mislim da bar 99% raje koja je u subotu bila na sjeveru i "navijala" zna samo jednu stranu price i to onu koju im plasiraju agenti. Tim ljudima ce mozda neko nesto prenijeti i "otvoriti" im oci, mozda i nece al vrijedi pokusati.

A sto se tice "sad bi svi da budu zapad", naravno da vecina raje zeli da bude dio ekipe sa zapada jer su se ti momci dokazali kao ljudi kojima je Sarajevo smisao zivota. Ne vidim nista lose u tome da ova raja sa sjevera zeli da se prikljuci zapadu, naprotiv to je pozitivna stvar jer smo korak blize nasem cilju da se vratimo na sjever pod nasim uslovima.
Siguran sam da je i momcima sa zapada u cilju da sto vise raje privuku, jer svi smo tu okupljeni zbog jedne stvari - stvaranja velikog SJEVERA.

a istu tu ekipu sa zapada su cekali ispred koseva protiv marsakloceva s malte i zajedno s murijom nas udarali

Znam ja to odlicno jer sam jedan od onih koji je to vece primio batine (mislim da su rijetki oni koji su to vece na zapadu bili a da nisu primili pokoji udarac od murije i manje sjevera).
Ali moras shvatiti jednu stvar ti momci tada nisu znali nista drugo osim price agenture.
Vidim nik ti je zapad, pa onda valjda vrlo dobro znas da je u interesu momaka sa zapada da se pokusa sto vise raje odvuci od sjevera i agenture.
Bespotrebno ostavljas ovdje momcima neki dojam da nisu pozeljni na zapadu, sto nije tacno!
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:04 am

ja sam tu noc bio medju sretnim pa nisam popio batina ne znam ni sam kako Very Happy ,al podrzavam nick zapad al eto ne bi bilo lose da se raja sa sjevera pridruze nama,pa eto ako ne mogu u kopu nek stoje pored samo nek nema raje na sjeveru
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:34 am

aj et pucajte do kraja ovog derbija, sa tim Zapad - Sjever sto kako ovako nako, cim prdodje derbi il sutra se odigro se il za sedam dana ide cistak na forumu gjde cemo pobrisati sve koji nisu napisali jedan post.

e sad da fino jos jednom odgovrim i necu se vise ponavaljti po tom pitanju. Znaci momcima sa zapada je dato sve, osim da kontorlisu pare sami, zanci da pare kontrolisu se pola pola, dva starija dva mladja, zanci kad stoje pare u banci ne moze jedan covjek otici i dici pare, nego mora biti 3,il 4 potpisnika. Oni na to nisu pristali sto zasto eno imate njihov forum pa ih pitajte sto nisu pristali. dato im je da vode citav sjever, ako hoce mogu ga zapaliti, dato im da organiziraju i rade sta god hoce sto se tice trbine, niko im nece reci ni a, stranica koja ce biti zajednicka na pocetk uide pola pola a za pola godien ide sva njihova, isto tako bi se kretale i sve funkcije oko UG, e onda su momci rekli eto sve smo se dogovril ijos da vidimo sa ostalima i javimo vam za dan dva, proslo od toga mjesec dana niko nista ne javlja zove djine i pita jel idemo za orasije kazu izvini djine nije do nas mi necemo. Da su im svi uslovi prihvaceni i da su oni se slozili pokazalo je bordo vece kad su dosli, i ako su otisli prerano rekli su idemo polahko, haj et ide se polahko nije problem. i onda oept ne odgovara im. Znaci nije problem vise u sjeveru jer im je sve udovoljeno, osim da kontrolisu pare sami. Fakat vise ne kontam sta hocete od Sjevera?

Admin

hordezla87.ba/forum


hahaha pa dokle vise gluposti i sranja sa sjevera i nekih izgovora lako je sve svalit na druge
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:42 am

vidite ja sam rekao gore da je zapad u pravu ali je fazon
da je nama potrebno sto vise raje
@zapad
pogledaj kingu raspravu na hordezla87.ba teme okupljanje pred derbi
i vidjet ces stavove momaka sa zapada i kojima navode i garantuju da niko nece biti ni ruzno pogledan zbog toga sto je na sjeveru bio do neki dan
uredu je znam da se sad svi furaju da budu zapad
ja sam 2 godine na zapadu i fakat me strasno nervira vec navedena recenica KO TREBA DA ZNA ZNA jer nemoze se tako nes mjenjati
a na zapadu ima more momaka koji su se kleli da nikad nece otic na zapad pa su dosli i sad su ona ekipa koja TREBA DA ZNA
znaci niko vas nece podcjenjivati nit vas ko tjera da dodjete na zapad
samo zelimo da vam otvorimo oci da vam pokazemo sta se desavalo i sta se desava i sta ce se desavati ako nastavi sjever ovako ko do sada znaci idite na zapad idite na istok nemoj te nikako ici na tekme al nemoj te ni ici na onaj sjever
vidi vi placate karte i idete na tekme a ljudi za koje mislite da su heroji ustvari zaradjuju na vama a sve u ime hordi

ONI NISU HORDE
HVALA IM ZA SVE STO SU PRUZILI HORDAMA
hvala im za osnivanje hordi i ostalo ali njih vise ne interesuje ono sveto ime HORDI njih interesuje novac iz udruzenja i novac onih koji diriguju navijanje kad ce se pjevat uprava napolje a kad husrefe odlazi a kad husref jedan je od nas
e to boli prave horde
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:57 am

nego ima li kakve price o "pomirenju" tj. vracanju hordi na sjever? ako ne hoce li barem opet poceti navijati momci sa zapada?
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:44 am

prema svemu sudeci momci sa zapada nece navijati nece se nista desavati
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:05 pm

Sve to stoji, ali jedno mi nije jasno. Zbogč ega se ne navija sa zapada već duže vrijeme?

Ko je kompetentan da odgovori , nek' odgovori.
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:13 pm

Admine - svaka ti je na mjestu..

Sada kada bi zapad počeo ponovo navijati vjerujem da bi skroz, ono baš skroz ponizili sjever.. Meni je jedan (sa zapada) neki dan preko msn-a rekao da očekuje ako ne sada da će bar do kraja sezone otići oni sa sjevera...
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 8:48 pm

Hare (citat):
Sve to stoji, ali jedno mi nije jasno. Zbogč ega se ne navija sa zapada već duže vrijeme?

Ko je kompetentan da odgovori , nek' odgovori.


ako si bio na tekmi protiv basela trebalo bi ti da bude jasno,ako nisi nadji nekoga u 4 oka ili msn ko zna i nek ti kaze
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:03 pm

kakvo je bilo navijanje na sjeveru ? koliko je bilo navijača na tom istom sjeveru, a koliko na jugu ?
Na vrh Go down
Eldin_Sa




Broj komentara : 12
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:06 pm

Bio sam na zapadu,navijanje sa sjevera nikako,zalosno, manijaci su glasniji bili
jedva cekam dan kad ce se momci sa zapada vratiti
Na vrh Go down
Ale

Ale


Broj komentara : 44
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:13 pm

Eldin_Sa (citat):
Bio sam na zapadu,navijanje sa sjevera nikako,zalosno, manijaci su glasniji bili
jedva cekam dan kad ce se momci sa zapada vratiti
Jeli bilo manje raje nego prije u derbijima na sjeveru ?
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:18 pm

sjever taraba prava,doslo samo derbi navijaca i to je to,bilo ih je 400-500 sve ukupno na sjeveru,manijaka bilo vise na jugu i bolje su navijali,barem 2 pjesme da su navijali kako treba,ostalo im je talasika
Na vrh Go down
hahaha
Gost




mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:47 pm

mjenjamo nesto - Page 9 59880d9823
mjenjamo nesto - Page 9 Ccbciaodm6
Na vrh Go down
rex
Gost




mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:58 pm

eto vam zapad
sute i rade svoj posao kao niko u drzavi Laughing
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:31 am

svaka im cast
bogovi su majke mi
ljudi u tisini sve odrade bez pompe bez icega svaka cast
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:44 am

respect afro
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:51 am

e ima li ko da je bio na licu mjesta (ili da je dovoljno informisan) da nam malo opise taj cin uzimanja transa Very Happy
Na vrh Go down
admin
Admin
admin


Broj komentara : 77
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:12 am

eh za te stvari murable iduci put cenera spremi i lagano sa "TATINIM SINOVIMA" pa da "brukamo" horde zla
kao sto rekose na jednom forumu neki presvjetli momci
a sta da ti kazem za trans
dosli uzeli i otisli
Na vrh Go down
https://vratimo-hz.bosnianforum.com
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:18 am

otice ovi sa sjevera lagano istok vise navijao od sjevera sve vam govori
momci nastavite bicu uz vas dusevno ako ne na tribini
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:23 am

mubarle (citat):
e ima li ko da je bio na licu mjesta (ili da je dovoljno informisan) da nam malo opise taj cin uzimanja transa Very Happy




da imena i broj momaka ostavimo koji su uzeli trans Question

to je tema za 4 oka ne foruma,dosli vidjeli i uzeli i otisli kuci Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 9 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 9/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: