vratite-hz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vratite-hz

ovo je forum gdje dizemo i vracamo Horde na puteve stare slave
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mjenjamo nesto

Go down 
+20
nekoxy
Aldo
VH
CNB
jasa
Hare
che.guevara
ultras no profit
Ale
bolestan
AKI_HZ
Slayer
mubarle
ajnebitno
Eldin_Sa
hzgradiska
Colle
hordas91
vratite nam sjever
admin
24 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorPoruka
hz stari
Gost




mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:52 pm

jednostavno nemojte na sjever da idemo vise.ni za derbi ili bilo koju jacu tekmu ni sluicajno
ja odoh na zapad pa sta bude
znam neke ljude tamo iz vidjenja i od sada imaju moju podrsku
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 6:58 pm

hz stari (citat):
jednostavno nemojte na sjever da idemo vise.ni za derbi ili bilo koju jacu tekmu ni sluicajno
ja odoh na zapad pa sta bude
znam neke ljude tamo iz vidjenja i od sada imaju moju podrsku
Naravno...Idite bilo gdje al samo ne na sjever...

Gdje god da odete, pokušajte dati podršku našem klubu Wink

Ovo je generalna proba u subotu protiv Veleža pa da vidimo kako će to sve izgledati protiv Želje.
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:04 pm

Bitno je pred derbi sto vise derbi navijaca informirati a treba i od manijaka nekako sakriti jer bi bilo ofiraza da nam spucaju neku parolu. U svakom slucaju nadam se da ce iz ovog izaci swe na bolje.
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:07 pm

Colle (citat):
Bitno je pred derbi sto vise derbi navijaca informirati a treba i od manijaka nekako sakriti jer bi bilo ofiraza da nam spucaju neku parolu. U svakom slucaju nadam se da ce iz ovog izaci swe na bolje.
Parole će biti najvjerovatnije...Mislim logično je očekivati, ali nema veze.

Ja sam već počeo sa informisanjem dosta ljudi Wink
Na vrh Go down
PiTaR
Gost




mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:07 pm

Colle je ovo mudro zborio. treba smanjiti ovdje pisanje, ipak svako moze citati
Na vrh Go down
jasa
Gost




mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:07 pm

ne govoriti nikome o ovome,sakriti ovaj forum od svih mogucih osim naravno hordi i onih koji trebaju to znaju uz naglasak da i oni sute,a sad cemo protiv veleza vidjeti koliko ce raje biti na sjeveru i na derbiju pogotovo koliko ce ih biti na sjeveru
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:09 pm

jasa (citat):
ne govoriti nikome o ovome,sakriti ovaj forum od svih mogucih osim naravno hordi i onih koji trebaju to znaju uz naglasak da i oni sute,a sad cemo protiv veleza vidjeti koliko ce raje biti na sjeveru i na derbiju pogotovo koliko ce ih biti na sjeveru
Ne pričati za ovaj forum Manijacima, ne stavljati ga na blogove, na MSN-ove, već samo nekome privatno reći ko hoće da sudjeluje u ovome svemu!
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:10 pm

ADMINE ZAMOLIO BI TE. IMAS ADMINISTRACIJU FUNKCIJU(PANEL) NAMJESTI SAMO UCLANITI DA MOGU CITATI I PISATI. I NAMJESTI DA SE TREBA ODOBRITI OD ADMINISTRATORA KAD SE NEKO UCLANI
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:13 pm

hzgradiska (citat):
ADMINE ZAMOLIO BI TE. IMAS ADMINISTRACIJU FUNKCIJU(PANEL) NAMJESTI SAMO UCLANITI DA MOGU CITATI I PISATI. I NAMJESTI DA SE TREBA ODOBRITI OD ADMINISTRATORA KAD SE NEKO UCLANI



ovo nije losa ideja i znas odprilike kako cij nick ide sa hz87 pa da znas koga pustati koga ne mada nam zajebavanje manijaka ne gine za sjever,a mozda i nece posto oni se vise ganjaju sa zapadom nego sa sjeverom al eto....
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:18 pm

jasa (citat):
hzgradiska (citat):
ADMINE ZAMOLIO BI TE. IMAS ADMINISTRACIJU FUNKCIJU(PANEL) NAMJESTI SAMO UCLANITI DA MOGU CITATI I PISATI. I NAMJESTI DA SE TREBA ODOBRITI OD ADMINISTRATORA KAD SE NEKO UCLANI



ovo nije losa ideja i znas odprilike kako cij nick ide sa hz87 pa da znas koga pustati koga ne mada nam zajebavanje manijaka ne gine za sjever,a mozda i nece posto oni se vise ganjaju sa zapadom nego sa sjeverom al eto....

Tako je
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:21 pm

jasa (citat):
hzgradiska (citat):
ADMINE ZAMOLIO BI TE. IMAS ADMINISTRACIJU FUNKCIJU(PANEL) NAMJESTI SAMO UCLANITI DA MOGU CITATI I PISATI. I NAMJESTI DA SE TREBA ODOBRITI OD ADMINISTRATORA KAD SE NEKO UCLANI



ovo nije losa ideja i znas odprilike kako cij nick ide sa hz87 pa da znas koga pustati koga ne mada nam zajebavanje manijaka ne gine za sjever,a mozda i nece posto oni se vise ganjaju sa zapadom nego sa sjeverom al eto....
Ma ko jebe the malene.

materemi. meni je zelja samo da ovo bude ko u starim danima. kad dodem jednog dana AKB na utakmicu da se navija do jaja. a vako su vise sanse da unistim svoj zivot od ZIVCIRANJE i sranjeee Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Na vrh Go down
CNB




Broj komentara : 4
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:49 pm

Drago mi je da nasa bannovanja ipak nisu bila uzaludna Very Happy
Svi znamo sta nam je ciniti, ne idemo vise na sjever ni na derbiju ni ikad vise dok se ne stabilizuje stanje, takodjer ne ici na ovu njihovu stranicu hz87.ba (ionako nemozemo) takodjer pokusati sto vise raje odvratiti od sjevera,...
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:54 pm

CNB (citat):
Drago mi je da nasa bannovanja ipak nisu bila uzaludna Very Happy
Svi znamo sta nam je ciniti, ne idemo vise na sjever ni na derbiju ni ikad vise dok se ne stabilizuje stanje, takodjer ne ici na ovu njihovu stranicu hz87.ba (ionako nemozemo) takodjer pokusati sto vise raje odvratiti od sjevera,...

Krades mi rijeci iz usta Very Happy
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 7:55 pm

hzgradiska (citat):
ADMINE ZAMOLIO BI TE. IMAS ADMINISTRACIJU FUNKCIJU(PANEL) NAMJESTI SAMO UCLANITI DA MOGU CITATI I PISATI. I NAMJESTI DA SE TREBA ODOBRITI OD ADMINISTRATORA KAD SE NEKO UCLANI
Ovo treba podhitno uraditi Wink
Na vrh Go down
jedan va
Gost




mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:01 pm

ma ja sad su "hz zapad" u pravu, svi ste na "nasoj" strani, a kada su nas tukli drotovi zato sto su to sredili zna se koji likovi, a ovi SELJACI sa sjevera gadjali flashama i kamenjem protiv marsakloca nista jel?... kad su nam muriju na kosti naklatili vise puta, kad smo isli u BL dojavili muriji da TERORISTI dolaze u BL, ljudski je prastati i tako ce vjerovatno i biti, jer nismo mi poput ovih SELJAKA, ALI JE LI VAS STID?
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:03 pm

jedan va (citat):
ma ja sad su "hz zapad" u pravu, svi ste na "nasoj" strani, a kada su nas tukli drotovi zato sto su to sredili zna se koji likovi, a ovi SELJACI sa sjevera gadjali flashama i kamenjem protiv marsakloca nista jel?... kad su nam muriju na kosti naklatili vise puta, kad smo isli u BL dojavili muriji da TERORISTI dolaze u BL, ljudski je prastati i tako ce vjerovatno i biti, jer nismo mi poput ovih SELJAKA, ALI JE LI VAS STID?
Da li si se meni obratio?
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:07 pm

Hare (citat):
jedan va (citat):
ma ja sad su "hz zapad" u pravu, svi ste na "nasoj" strani, a kada su nas tukli drotovi zato sto su to sredili zna se koji likovi, a ovi SELJACI sa sjevera gadjali flashama i kamenjem protiv marsakloca nista jel?... kad su nam muriju na kosti naklatili vise puta, kad smo isli u BL dojavili muriji da TERORISTI dolaze u BL, ljudski je prastati i tako ce vjerovatno i biti, jer nismo mi poput ovih SELJAKA, ALI JE LI VAS STID?
Da li si se meni obratio?

Mene nije stid jer nisam bio na utakmici i nisam za one seljake bio od prvog dana kada su se odvojili
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:14 pm

Colle (citat):
Hare (citat):
jedan va (citat):
ma ja sad su "hz zapad" u pravu, svi ste na "nasoj" strani, a kada su nas tukli drotovi zato sto su to sredili zna se koji likovi, a ovi SELJACI sa sjevera gadjali flashama i kamenjem protiv marsakloca nista jel?... kad su nam muriju na kosti naklatili vise puta, kad smo isli u BL dojavili muriji da TERORISTI dolaze u BL, ljudski je prastati i tako ce vjerovatno i biti, jer nismo mi poput ovih SELJAKA, ALI JE LI VAS STID?
Da li si se meni obratio?

Mene nije stid jer nisam bio na utakmici i nisam za one seljake bio od prvog dana kada su se odvojili
zašto koristiš riječ "seljaci" ?
Na vrh Go down
Colle




Broj komentara : 33
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:19 pm

ja sam pod seljaci mislio na one sa sjevera da me ne bi neko pogresno shvatio, a sa sjevera su stvarno seljaci. mora li im se svaka zavrsavati pjesma na jebe i itd. Ljubomorni su na momke sa zapada i pokusali su da ih uniste ali nisu mogli. I ti seljaci nece da puste sjever boljima.
Na vrh Go down
Hare




Broj komentara : 17
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:21 pm

Colle (citat):
ja sam pod seljaci mislio na one sa sjevera da me ne bi neko pogresno shvatio, a sa sjevera su stvarno seljaci. mora li im se svaka zavrsavati pjesma na jebe i itd. Ljubomorni su na momke sa zapada i pokusali su da ih uniste ali nisu mogli. I ti seljaci nece da puste sjever boljima.
Ah da... To si upravu.

Mene je bilo jučer stid kad su se spustili na nivo Manijaka te skandirali: Jebemo vam mater u pičku!

Ono je DNO DNA. Fkt smiješno, jadno i žalosno.
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:53 pm

izgleda da sam banovan,neznam sta cu sad Very Happy ugl. ovo za registraciju je dobra ideja ali su manijaci vec 100% obavjesteni o bojkotu tako da je sve sad uzalud-SUTI I TRPI sami smo kirivi za ovo i sami trebamo ispastati
Na vrh Go down
hzgradiska




Broj komentara : 20
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 8:58 pm

mubarle (citat):
izgleda da sam banovan,neznam sta cu sad Very Happy ugl. ovo za registraciju je dobra ideja ali su manijaci vec 100% obavjesteni o bojkotu tako da je sve sad uzalud-SUTI I TRPI sami smo kirivi za ovo i sami trebamo ispastati
promjenis ip pa se vratis fino
Na vrh Go down
Slayer




Broj komentara : 14
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 9:13 pm

koliko ima nas otprilike koji ce poceti bojkot protiv veleza?????????????????'hocel se to osjetiti
Na vrh Go down
mubarle




Broj komentara : 32
Join date : 2008-03-12

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 9:16 pm

evo petorica derbijasa ne dolazi na sjever...jos petorica i dosta od mene Very Happy

a @hzgradiska koda nemam pametnijeg posla
Na vrh Go down
jasa




Broj komentara : 31
Join date : 2008-03-13

mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 9:20 pm

Slayer (citat):
koliko ima nas otprilike koji ce poceti bojkot protiv veleza?????????????????'hocel se to osjetiti



svakako vas bude 20 na sjeveru kad su tekme koji naviju znaci ostace 5-10 onih koji podrzavaju agenturu ili ne znaju za ovo
Na vrh Go down
Sponsored content





mjenjamo nesto - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mjenjamo nesto   mjenjamo nesto - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mjenjamo nesto
Na vrh 
Stranica 4/16Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
vratite-hz :: bojkotujmo :: dignimo sjever na noge-
Idi na: